HomeBlog - Op Dr Fatih Sadikoglu Burun Estetigi istanbul Rinoplasti KBB

https://fatihsadikoglu.com/wp-content/uploads/2019/10/4-1280x600.jpg

Yaşlanma tüm canlılar için doğal bir süreçtir ancak genetik mirasımıza, yaşam tarzımıza ve alışkanlıklarımıza bağlı olarak her bireyin farklı bir yaşlanma öyküsü vardır. Yüz estetiği uygulamaları ile daha genç bir görünüm elde edilebilir.

https://fatihsadikoglu.com/wp-content/uploads/2019/10/1-1280x600.jpg

Doğuştan kepçe kulak, kıkırdak dokunun öne doğru gelişmesiyle oluşur. Bazen tek taraflı kepçe kulak da görülür. Özellikle çocukluk ve gençlik yıllarında alay konusu olmak bazı kişilerde ciddi psikolojik sorunlara neden olur. Otoplasti (kepçe kulak düzeltme) ile bu estetik problem kolayca çözülebilir.

https://fatihsadikoglu.com/wp-content/uploads/2019/10/2-1280x600.jpg

Rinoplasti veya burun estetiği, burnun şeklini kozmetik olarak değiştirmek için yapılan bir ameliyattır. Burnunuzun anatomisi de dahil olmak üzere birçok nedenden dolayı burun estetiği olmayı düşünüyor olabilirsiniz.

https://fatihsadikoglu.com/wp-content/uploads/2019/10/5-1280x600.jpg

Botox, kırışıklıkları gidermek için kas salınımını durdurarak ciltteki çizgi ve kırışıklıklardan kurtulmak için her yaşta uygulanır. Genel olarak küçük ve orta dereceli kırışıklıkların giderilmesi ve çizgi oluşumunun durdurulması amacıyla tüm dünyada estetik alanında uzman kişiler tarafından yaygın olarak uygulanmaktadır.

https://fatihsadikoglu.com/wp-content/uploads/2022/12/logo-ana-beyaz.png
Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. no:11 Terrace Fulya Residence C1 blok kat:11 daire:56, Şişli/İstanbul

Bizi Takip Edin:

BİLGİ VE RANDEVU İÇİN BİZİ ARAYIN

Dr. Fatih Sadıkoğlu. Kulak Burun Boğaz Uzmanı. Burun estetği, rinoplasti, Gözkapağı ameliyatları, Dolgu-Botoks uygulamaları, Kulak Estetiği, Yüz Estetik cerrahisinde yılların deneyimi ve akademik geçmişiyle ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Tüm Hakkı Saklıdır © UzmanDizaynBilişim 2017

Uzman Bilişim Dizayn